eTwinningTo nasz drugi projekt w tym roku szkolnym. Dajemy radę! Ponieważ czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest czymś bardzo niezwykłym, postanowiliśmy włączyć się w działania kilku szkół i razem z nimi wykonać zadania dotyczące świąt. Przed nami bardzo dużo pracy! A więc do dzieła!. Już jutro pierwsze zadanie. Ciekawe jakie będą kolejne? Oto strona projektu:
http://twinspace.etwinning.net/3462/home


Mamy zaszczyt ogłosić Państwu, że od października uczestniczymy w programie eTwinning. Do współpracy zaprosiły nas Pani Monika Walkowiak, ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Kamieńcu Wrocławskim http://23otomy.jimdo.com/ oraz Pani Aleksandra Shoen-Kamińska z Zespołu Szkół nr 3 w Pile http://klikankowo.jimdo.com/. W projekcie bierze udział również Pani Dorota Zaród ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie http://www.ssp.tarnow.pl/
Wszystkie Panie, podobnie jak nasza Pani Asia są wychowawczyniami klas II. To świetnie, że będziemy mogli poznać naszych rówieśników z innych szkół.
Projekt nosi tytuł My Dzieci Europy (We, the children of Europe ) Podczas projektu będziemy poznawać się nawzajem, poznamy kulturę i zwyczaje dzieci innych krajów, poznamy bliżej ich ojczyzny.

Tu obejrzycie nasze działania
http://mydziecieuropy.jimdo.com/


Oto mapa pokazująca odległość między szkołami i zawierająca linki do stron klasowych


A teraz pierwsze zadanie. Już niedługo Święto Zmarłych. Napiszcie jak obchodzicie to święto, co będziecie robić w tym dniu? Aby dodać karteczkę należy kliknąć ikonkę z ołówkiem, możecie też dodać zdjęcie. A więc do dzieła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz