Awatarki

źródło: https://www.classdojo.com
Jak wiecie, uwielbiamy ClassDojo, które od pierwszej klasy pomaga nam dobrze się zachowywać. W tym roku spotkała nas wielka niespodzianka. Uczennice z Gimnazjum w Pielgrzymowicach: Andżelika, Magda, Karolina, Karina, Natalia, Martyna, Dominika, Jola, Ania i Justyna, pod opieką nauczycielki Marty Florkiewicz Borkowskiej uszyły dla nas małe, filcowe stworki, które wiernie odzwierciedlają naszych bohaterów.
Zobaczcie film z tego wydarzenia:

Jesteśmy bardzo wdzięczni za sprawienie nam tak wielkiej niespodzianki. Awatarki pomagają nam każdego dnia. Codziennie przychodzą do szkoły i uczą się z nami wielu rzeczy. Chcielibyśmy podziękować dziewczynom za wspaniały prezent dlatego przygotowaliśmy małe niespodzianki. Najpierw plakaty:Dzięki awatarkom napisaliśmy swoje pierwsze książeczki w aplikacji Book Creator, które zadedykowaliśmy naszym starszym koleżankom. Wszystkie do pobrania są tu:
https://drive.google.com/folderview?id=0ByuuQlpvsJo9MVI1LXAyTHV0a2s&usp=sharing

Poza tym wykonaliśmy szereg zdjęć, które mogą przydać się innym uczniom dlatego umieściliśmy je w serwisie Flikr na licencji CC0
Awatarki
Tutaj link: https://www.flickr.com/photos/99239038@N07/

My na przykład z tych zdjęć zrobiliśmy sobie zadania interaktywne, które pomogły nam w nauce przyimków na języku angielskim. Zobaczcie sami:

Jeszce raz bardzo dziękujemy za tyle radości i życzymy Dziewczynom wspaniałych pomysłów, spełnienia marzeń i wielu przyjaciół a Pani Marcie samych sukcesów w pracy oraz kolejnych tak utalentowanych uczennic.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz